Przejdź do treści głównej

Idealny mężczyzna

autor(ka): Marcin Zieleniecki
2002-05-28, 09:30
archiwalne
Wpadła nam w ręce pewna gazeta, a w niej pewna historia...
"Katarzyna, 30-letnia specjalistka public relations, nigdy nie spotykała się z facetami, którzy nie mieli co najmniej pięciocyfrowej pensji. Jej narzeczony Marcin, prawnik-pracoholik spełniał te warunki, dopóki nie stracił pracy. W czasie gdy szukał nowej, zatrudnił się jako wolontariusz w schronisku dla bezdomnych.
- Nic nie zarabiał, ale czuł się w pełni wynagrodzony za to, co robił - mówi Katarzyna. - Był znacznie szczęśliwszy niż wtedy, gdy pracował w wielkiej firmie i zarabiał wielkie pieniądze. A to znalazło odbicie w naszym związku. Już nie przychodził późno, żaląc się, że miał ciężki dzień, lecz zawsze był w domu, gdy ja wracałam, gotów do rozmowy ze mną. Seks stał się jeszcze lepszy, co było miłą rekompensatą".
(Podkreślenia pochodzą od redakcji).
Źródło: Cosmopolitan 10/2001
Data wydarzenia: 2002-05-28
Organizator:

Drazek

E-mail:

drazek@klon.org.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

 • BEZROBOCIE jest OK? ~$row.object.author 07.03.2004, 01:52 Treść notatki sugeruje, że bezrobocie sprzyja postawom wolontariackim te zaś korelują z męską aktywnością seksualną.
  Czyli Bezrobocie zamiast Wiagry !!!
  Już wiem dlaczego drużyna Leszka tak dba o wzrost bezrobocia w POLSCE.
  Alkohol Bezrobocie SEX - to nowe hasło wyborcze postkomunistów?
  ODPOWIEDZ
 • [+] Rozwiń komentarz rezygnuję z pracy ~$row.object.author 07.03.2004, 01:52 Od jutra rezygnuję z pracy i zostaję wolontariuszem. ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • wolontariat
 • wolontariusze