Przejdź do treści głównej

Alkohol na Przystanku Woodstock 2002 tylko dla dorosłych

autor(ka): Jerzy Rządzki
2002-07-10, 10:15
archiwalne
Poradnia Profilaktyczno Terapeutyczna z Zielonej Góry, we współpracy z Jurkiem Owsiakiem, kolejny raz będzie starać się ograniczyć nieletnim uczestnikom 'Przystanku Woodstock' dostęp do alkoholu.
Podobnie jak w ubiegłym roku z prawej strony estrady ustawiony będzie "słoneczny namiot" - koncertowa poradnia dla potrzebujących wsparcia w trudnych sytuacjach (uzależnienie, ucieczka z domu, przemoc dorosłych itd).

Młodzi ludzie będą też mogli podpisać deklarację o powstrzymaniu się od alkoholu przez nieletnich. Dorośli zaś będą deklarować, że do końca świata i jeden dzień dłużej nie będą podawać (kupować, częstować itp) nieletnim alkoholu. Dla osób zbierających podpisy pod deklaracją będą ekstra koszulki.

Poradnia zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych: młodzież i dorosłych. Potrzebna jest pomoc w koncertowej poradni (szczególnie mile widziani specjaliści) oraz przy zbieraniu deklaracji, kontrolowaniu sprzedawców i nielegalnych handlarzy. Wszyscy chętni proszeni są o kontakt: l


Źródło: Poradnia Profilaktyczno Terapeutyczna
Miejsce: Żary
Data wydarzenia: od 2002-08-02 do 2002-08-03
Organizator:

Poradnia Profilaktyczno Terapeutyczna

Adres:

Zielona Góra,

Tel.:

0601934558

E-mail:

profilak@zg.home.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

  • [+] Rozwiń komentarz alkohol ~$row.object.author 07.03.2004, 01:47 Obietnice obietnicami,a w zeszłym roku alkohol i tak dostępny był dla każdego.. :(( ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • kultura
  • młodzież
  • ochrona zdrowia
  • wolontariat
  • wolontariusze