Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Łodzi
autor(ka): Magdalena Korczyk
5 grudnia w Pałacu Młodzieży w Łodzi odbędzie się impreza integracyjna dla wolontariuszy z łódzkich organizacji pozarządowych.
5 grudnia w Pałacu Młodzieży (ul. Wyszyńskiego 86) w Łodzi odbędzie się impreza integracyjna dla wolontariuszy z łódzkich organizacji pozarządowych. Mile widziani będą zarówno początkujący, jak i zaawansowani ochotnicy. Przygotowano dla nich atrakcje - gry, zabawy, konkursy i poczęstunek przy muzyce.

Natomiast 7 grudnia w Dużej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi odbędzie się uroczystość, podczas której zostaną wręczone nagrody dla laureatów lokalnej edycji konkursu Wolontariat - nowe spojrzenie na pracę społeczną. Powołana zostanie również Społeczna Rada Konsultacyjna przy Wiceprezydencie Miasta Łodzi i przeprowadzony będzie panel na temat współczesnego wolontariatu.

Głównym organizatorem tych wydarzeń jest Regionalne Centrum Wolontariatu. Do współpracy zaangażował się Urząd Miasta Łodzi - Pełnomocnik Prezydenta ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz łódzkie instytucje i organizacje pozarządowe.
organizator: Regionalne Centrum Wolontariatu
adres: Skarbowa 28 Łódź, 91-473 ,
tel.: (42) 655 06 11, 655 04 66, faks: (42) 655 06 11
e-mail: lodz@wolontariat.org.pl
www: www.wolontariat.org.pl/lodz 
źródło: RCW
data publikacji: 2001-11-14
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!