Dzieci - Dzieciom
autor(ka): FIPress
Pod hasłem Dzieci - Dzieciom w sobotę 10 listopada w biurowcu Atrium w Warszawie odbędzie się dobroczynna impreza na rzecz Domu Dziecka w Sieborowicach.
W sobotę 10 listopada o godz. 11.30 w Atrium przy Alei Jana Pawła II 23 odbędzie się dobroczynna impreza na rzecz Domu Dziecka w Sieborowicach. Przeprowadzona zostanie aukcja rysunków dziecięcych, będzie poczęstunek i niespodzianki.

Impreza została zorganizowana przez firmy mieszczące się w Atrium właściwie bez finansowego wsparcia. Każda z firm przekazała materiały, gadżety, pracę, możliwości i czas, żeby jak najmniejszym kosztem zrobić jak najwięcej.

To pierwsza taka wspólna akcja w Atrium. Jej organizatorom przyświeca idea skupienia firm wokół wspólnego dobroczynnego celu, stworzenie społeczności lokalnej wielkiego biurowca, która oprócz zwykłej codziennej pracy i biznesu może zrobić coś dobrego dla innych. Akcja ta ma szczególne znaczenie w 2001 roku - Światowym Roku Wolontariatu.
źródło: Agencja Informacyjna FIPress
data publikacji: 2001-11-07
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!