Prawne aspekty funkcjonowania wolontariatu
autor(ka): FIPress
Termin spotkania został przeniesiony na 23 -26 stycznia. Organizatorzy informują o zamkniętym charakterze konferencji i zapewniają, iż informacje o jej rezultatach będą szeroko dostępne.

Prawne aspekty funkcjonowania wolontariatu będą tematem spotkania, które odbędzie się 23-26 stycznia w Warszawie. Jego organizatorem jest International Center for Not-for-Profit Law z Nowego Jorku i Fundacja im. S. Batorego.

Spotkanie będzie dotyczyło proponowanych zmian legislacyjnych oraz przeglądu istniejących rozwiązań prawnych dotyczących wolontariatu w innych krajach europejskich.

Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali eksperci z Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Węgier, Łotwy, Litwy, Macedonii, Polski, Rumunii, Rosji, Hiszpanii, Ukrainy, Jugosławii i USA.
Organizatorzy informują o zamkniętym charakterze konferencji i zapewniają, iż informacje o jej rezultatach będą szeroko dostępne.
organizator: Fundacja im. S. Batorego - Program Prawny
adres: Sapieżyńska 10a Warszawa, 00-215 ,
tel.: (22) 536 02 40, faks: (22) 536 02 20
e-mail: kstawicka@batory.org.pl
www: www.batory.org.pl 
źródło: FSB
data publikacji: 2001-12-11
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!