Lublin. Szkolenie "Mój pierwszy projekt edukacyjny!"
autor(ka): Katarzyna Kasperek
Bezpłatne, certyfikowane szkolenie Program "PROJEKTOR - wolontariat studencki" przygotował dla studentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie lub wzbogacić swój warsztat pracy z dziećmi i młodzieżą. Tematyka, jaką poruszymy to: metody pracy z dziećmi i młodzieżą; zabawy integracyjno-animacyjne; metoda projektu. Czas: 8-9 czerwca 2018 r. Miejsce: Lublin, siedziba ogólnopolskiego Programu "PROJEKTOR - wolontariat studencki".

BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA STUDENTÓW

przygotowane przez program „PROJEKTOR – wolontariat studencki”

W takim razie nasze szkolenie jest dla Ciebie!

Co zyskujesz:

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Gdzie? - w Lublinie (w siedzibie PROJEKTORA przy ul. M. C. Skłodowskiej 3/2.32)

Kiedy?08-09.06.2018 r.

Co się będzie działo?

Szkolenie składa się z

- dwudniowych warsztatów – zaczynamy 08 czerwca w piątek o godz. 15, a potem integrujemy i szkolimy do godz. 18.30 w sobotę;

- części praktycznej (w formie projektu do zrealizowania do końca września 2018 r.), po której otrzymasz certyfikat.

Rekrutacja - trwa!

Decyduje kolejność zgłoszeń więc formularz zgłoszeniowy wypełnij już dziś:

https://bit.ly/2I5Cn4L

Wszelkie ważne informacje znajdują się również na facebooku pod adresem:

https://bit.ly/2HZIuek

A jeśli potrzebujesz jeszcze więcej informacji, zapraszam do kontaktu:

PROJEKTORwolontariat studencki” to program realizowany przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości, którego autorem i fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Jego celem jest dotarcie do dzieci i młodzieży z małych miejscowości z aktywnością i wiedzą studentów. Program skutecznie łączy środowisko szkolne i akademickie dając możliwość wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji.

Wolontariuszami w Projektorze są studenci rozmaitych kierunków z różnych uczelni na terenie całego kraju. Wolontariusze realizują zarówno projekty systematyczne (odbywające się w trakcie roku szkolnego), jak też wakacyjne i feryjne. Zajęcia charakteryzuje różnorodność tematyki oraz fakt, że studenci sami są twórcami i realizatorami swoich pomysłów. Studenci mogą również inspirować się, dostępnymi w bazie Projektora, scenariuszami projektów, które już się odbyły. Dodatkowo dla naszych Wolontariuszy przewidujemy inne formy rozwoju: szkolenia, webinaria oraz program rozwojowy Ambasadorzy Projektora.

miejsce: M.C. Skłodowskiej 3/2.32, 20-029 Lublin, woj. lubelskie
organizator: Program "PROJEKTOR - wolontariat studencki"
adres: M.C. Skłodowskiej 3/2.32, 20-029 Lublin, woj. lubelskie
tel.: 507703240, e-mail: k.kasperek@projektor.org.pl
www: http://www.projektor.org.pl 

data publikacji: 2018-05-15
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!