Warszawa. Przyjdź po cenne doświadczenie do „Pracowni A35”. Cykl szkoleń
autor(ka): Weronika Skwarzec
Planujesz karierę w branży kulturalnej? Chciałbyś realizować własne przedsięwzięcia z zakresu edukacji i animacji kultury? Jeśli tak, to projekt „Pracownia A35” jest właśnie dla ciebie!

Zdobądź doświadczenie w zakresie zarządzania kulturą. Zgłoś się na cykl szkoleń, które przygotują cię do animowania kultury w jej różnych obszarach. Na zgłoszenia czekamy do 21 maja.

Uczestnicy projektu będą mogli wybrać szkolenia spośród zagadnień:

- zarządzanie organizacją,

- finansowanie projektów / pozyskiwanie środków,

- profilowanie i programowanie inicjatyw kulturalnych,

- marketing, reklama i PR,

- organizacja i logistyka wydarzeń kulturalnych.

Nowoczesny program szkoleniowy dla wolontariuszy jest wspaniałą okazją do zdobycia umiejętności związanych z pracą w dziale kultury jak również nawiązania sieci cennych znajomości.

Wszystkie szkolenia zostaną opracowane i poprowadzone przez managerów i animatorów kultury, którzy od lat organizują wielopłaszczyznowe przedsięwzięcia kulturalne.

By dołączyć do ekipy „Pracowni A35” pobierz zgłoszenie (http://a35.pl/program-rozwoju-wolontariatu/), uzupełnij i wyślij na adres mailowy: .

Wszystkie osoby, które zgłosiły się do wzięcia udziału w projekcie zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której dowiemy się, w jakim pionie organizacyjnym chciałyby zdobywać umiejętności i doświadczenie.

Z kandydatami skontaktujemy się indywidualnie w ciągu tygodnia od zakończenia rekrutacji.

Wszyscy uczestnicy projektu oprócz serii szkoleń będą mieli możliwość wzięcia udziału w przygotowywaniu wydarzeń kulturalnych i warsztatów organizowanych przez Stowarzyszenie FILMFORUM. Każdy uczestnik „Pracowni A35” będzie miał również szansę odbycia stażu w Stowarzyszeniu FILMFORUM i dalszego rozwijania swoich umiejętności w danej dziedzinie.

Projekt „Pracownia A35” – program rozwoju wolontariatu w obszarze kultury” współfinansuje m.st. Warszawa.

Więcej informacji: http://a35.pl/.

miejsce: ul. gen. Andersa 35 , 00-159 Warszawa, woj. mazowieckie
organizator: Stowarzyszenie FILMFORUM
adres: gen. Władysława Andersa 35, 00-159 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
tel.: 22 392 03 22, e-mail: stowarzyszenie@filmforum.pl
www: http://www.filmforum.pl 
źródło: Praownia A35
data publikacji: 2018-05-07
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!