Katowice. Szkolenie "Podróże z wolontariatem"
autor(ka): Dariusz Stawik
Jesteście ciekawi, jak wygląda wolontariat zagraniczny? Sami myślicie o wyjeździe? Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach zaprasza na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 8 maja w godz. 16:00-19:00.

Czas i miejsce: 8 maja godz. 16:00-19:00, Centrum Organizacji Pozarządowych, Katowice ul. Młyńska 5

W ramach Wolontariatu Europejskiego (EVS) można wyjechać zagranicę na okres od dwóch tygodni do dwunastu miesięcy. Wolontariusze mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, a także niewielkie kieszonkowe. W ciągu roku na EVS wyjeżdża z Polski ok. 500 osób. Na szkoleniu będzie także mowa o wymianach młodzieżowych i Europejskim Korpusie Solidarności.

Szkolenie poprowadzi Natalia Germanek: koordynatorka projektów Erasmus+. Specjalista ds. promocji i PR. Absolwentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim, ukończyła także studia podyplomowe z zakresu Administracji i Zarządzania. Z organizacjami pozarządowymi związana od początku swojej kariery zawodowej. Współzałożycielka Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego.

Zapewniamy: drobny poczęstunek, miłą atmosferę oraz zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 maja za pośrednictwem formularza online. Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń!

Uczestnictwo w szkoleniu zostanie potwierdzone mailowo.

Organizatorzy: Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach, Centrum Organizacji Pozarządowych

Projekt „Katowickie Centrum Organizacji Pozarządowych” jest współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

miejsce: ul. Młyńska 5, 40-098 Katowice, woj. śląskie
organizator: Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu
adres: Warszawska 19, 40-009 Katowice, woj. SL
tel.: 502 771 669, e-mail: katowice@wolontariat.org.pl
www: http://www.slaskie-wolontariat.org.pl 

data publikacji: 2018-05-02
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!