Szczecin. Bezpłatne szkolenie "Rozwój potencjału i zaangażowania wolontariusza"
autor(ka): Katarzyna Michałek
Stowarzyszenie POLITES zaprasza koordynatorów wolontariuszy na szkolenie pn. "Rozwój potencjału i zaangażowania wolontariusza za pomocą narzędzi coachingowych i technik kreatywnych" - 24 maja (czwartek), godz. 10:00-15:00 w Stowarzyszeniu POLITES. Szkolenie poprowadzi Maja Wencierska.

Szkolenie ma na celu dostarczenie koordynatorom praktycznych narzędzi coachingowych oraz technik wywodzących się z treningu twórczości do budowania automotywacji wolontariusza do pracy w organizacji poprzez rozwijanie jego naturalnych predyspozycji, pogłębianie zaangażowania oraz wspieranie w sytuacjach trudnych.

Uczestnicy nabędą umiejętności prowadzenia wspierających rozmów z wolontariuszami, poznają narzędzia z zakresu zarządzania kompetencjami wolontariuszy, kreatywne techniki rozwiązywania problemów oraz budowania atmosfery współpracy w zespole wolontariuszy.

miejsce: Dworcowa 19/205, 70-206 Szczecin, woj. Zachodniopomorskie
organizator: Stowarzyszenie POLITES
adres: Dworcowa 19 lok. 205, 70-206 Szczecin, woj. ZP
tel.: 91 450 11 46, faks: 91 350 84 74
e-mail: biuro@polites.org.pl
www: http://www.polites.org.pl 

data publikacji: 2018-05-08
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!