Pomóż nam zaprojektować dobre narzędzia wsparcia młodych mobilnych w UE: podziel się opinią!
autor(ka): Aga Dadak
Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych zaprasza do podzielenia się opinią w otwartym badaniu on-line! Szczególnie zależy nam na opiniach osób młodych, w wieku 18-35 lat, z doświadczeniem pracy/ studiowania/ stażowania/ bycia wolontariuszem poza Polską. Kwestionariusz on-line będzie dostępny do 13 maja 2018 r.

Zapraszamy do podzielenia się opinią w otwartym badaniu on-line! Szczególnie zależy nam na opiniach osób młodych, w wieku 18 - 35 lat, z doświadczeniem pracy/studiowania/stażowania/bycia wolontariuszem poza Polską.

Link do kwestionariusza on-line: https://it.surveymonkey.com/r/B7JSQGM

Inwestycja: ok. 15 minut Twojego cennego czasu.

Korzyść: Twoje opinie pomogą w zaprojektowaniu sposobów wsparcia dla młodych, którzy chcieliby ruszyć edukacyjnie/zawodowo w Europę i w pełni korzystać ze swoich praw obywatela/obywatelki Unii Europejskiej podczas pobytu za granicą.

Zainwestujesz? Przekażesz to zaproszenie dalej?

My - a i przyszli mobilni w UE - będziemy wdzięczni:) Kwestionariusz on-line będzie dostępny do 13 maja 2018 r.

Otwarte badania on-line realizowane są w Polsce, we Włoszech i na Węgrzech, w ramach projektu „MyEU. Youth in the move Portal to active citizenship of the European Union”. Współfinansowanie: Program Unii Europejskiej Rights, Equality, Citizenship (2014 – 2020).

Realizator badań w Polsce: Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych, www.fundacjaaie.eu

organizator: Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych
adres: Ukryta 14, 43-300 Bielsko-Biała, woj. SL
tel.: 511 551 439, e-mail: faie@fundacjaaie.eu
www: http://www.fundacjaaie.eu 
źródło: Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych
data publikacji: 2018-04-03
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!