Jak napisać projekt, złożyć go i rozliczyć? Ekspertki SCWO podpowiadają
autor(ka): oprac. red. warszawa.ngo.pl
Chcesz dostać dofinansowanie swoich działań od Miasta? Nie wiesz, jak się zabrać do pisania projektu? Co to jest procedura konkursowa i na czym polega? Ekspertki SCWO podpowiadają.

 

Pod powyższymi linkami znajdują się trzy prezentacje przygotowane przez Joannę Krasnodębską, Anetę Krawczyk oraz Alinę Gałązkę, ekspertki Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych. Materiały te były prezentowane i omawiane podczas listopadowego wydarzenia dla warszawskiego III sektora ZNAMY ZMIANY.

Dowiecie się z nich m.in.:

Na stronie O DOTACJACH DLA NGO znajdziecie natomiast WSKAZÓWKI DO WYPEŁNIENIA FORMULARZA WNIOSKU O DOTACJĘ DO URZĘDU M.ST. WARSZAWY PRZEZ GENERATOR witkac.pl

Jeśli wasza organizacja chciałaby wziąć udział w konkursie dotacyjnym Urzędu m.st. Warszawy dla organizacji pozarządowych, ale macie pytania dotyczące konkursu lub wniosku, skorzystajcie z bezpłatnych konsultacji i porad SCWO. Nasz zespół konsultantów i konsultantek udzieli bezpłatnych porad, pomoże Wam w razie wątpliwości i odpowie na pytania Waszej organizacji. Powiemy Wam też, jakie zmiany zaszły w miejskiej procedurze konkursowej i na co zwrócić szczególną uwagę podczas składania wniosku.

Zobaczcie, jak skorzystać z porad i konsultacji.

Zapraszamy do korzystania!

źródło: inf. własna [warszawa.ngo.pl]
data publikacji: 2017-12-12
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!