Tarnów. Szkolenie "Poznaj, decyduj, działaj – czyli jak angażować młodzież szkolną"
autor(ka): Katarzyna Rodacka
Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie zaprasza przedstawicieli kadry pedagogicznej małopolskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu „Poznaj, decyduj, działaj – czyli jak angażować młodzież szkolną”, które odbędzie się 24 listopada 2017 r. w Tarnowie w godz: 9:00-16:00.

Wolontariat szkolny to jedna z najlepszych metod rozwijania postawy obywatelskiej wśród uczniów. Pozwala młodemu człowiekowi w sposób aktywny uczestniczyć w życiu publicznym. Uczy wrażliwości i otwartości na drugiego człowieka, współdziałania w grupie i decyzyjności.

W programie:

A: POZNAJ

B: DECYDUJ

C: DZIAŁAJ

Udział w szkolenie to okazja do zdobycia wiedzy z zakresu metod rozwijania aktywności obywatelskiej uczniów, możliwość wymiany doświadczeń z innymi przedstawicielami kadry szkolnej oraz szansa na zdobycie nowych, ciekawych pomysłów na działanie.

Szkolenie będzie miało formę warsztatu. Organizator zapewnia materiały dydaktyczne oraz catering.

UDZIAŁ W SZKOLENIU JEST BEZPŁATNY.

Projekt jest realizowany pod honorowym patronatem Wojewody Małopolski oraz pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Małopolskiego.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 17 listopada br. na . O przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Ilość dostępnych miejsc: 12. Szczegółowe informacje dot. lokalizacji szkolenia zostanie podone osobom zakwalifikowanym na szkolenie.

Zapraszamy do udziału!

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Małopolskiego.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Patronat nad projektem objęło także Kuratorium Oświaty.

organizator: Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie
adres: Kamienna 10/6, 31-403 Kraków, woj. MA
tel.: 603 332 868, e-mail: krakow@wolontariat.org.pl
www: http://www.wolontariat.org.pl/krakow 

data publikacji: 2017-11-06
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!