Chrzanów. Szkolenie "Poznaj, decyduj, działaj – czyli jak angażować młodzież szkolną"
autor(ka): Katarzyna Rodacka
Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie zaprasza przedstawicieli kadry pedagogicznej małopolskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu „Poznaj, decyduj, działaj – czyli jak angażować młodzież szkolną”, które odbędzie się 26 października 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie w godz: 9:00-16:00.

Wolontariat szkolny to jedna z najlepszych metod rozwijania postawy obywatelskiej wśród uczniów. Pozwala młodemu człowiekowi w sposób aktywny uczestniczyć w życiu publicznym. Uczy wrażliwości i otwartości na drugiego człowieka, współdziałania w grupie i decyzyjności.

W programie:

A: POZNAJ

B: DECYDUJ

C: DZIAŁAJ

Udział w szkolenie to okazja do zdobycia wiedzy z zakresu metod rozwijania aktywności obywatelskiej uczniów, możliwość wymiany doświadczeń z innymi przedstawicielami kadry szkolnej oraz szansa na zdobycie nowych, ciekawych pomysłów na działanie.

Szkolenie będzie miało formę warsztatu. Organizator zapewnia materiały dydaktyczne oraz catering.

UDZIAŁ W SZKOLENIU JEST BEZPŁATNY.

Projekt jest realizowany pod honorowym patronatem Wojewody Małopolski oraz pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Małopolskiego.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 16 października br. na adres . O przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Ilość dostępnych miejsc: 12.

Zapraszamy do udziału!

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Małopolskiego.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Patronat nad projektem objęło także Kuratorium Oświaty.

miejsce: Broniewskiego 10c, 32-500 Chrzanów, woj. małopolskie
organizator: Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie
adres: Kamienna 10/6, 31-403 Kraków, woj. MA
tel.: 603 332 868, e-mail: krakow@wolontariat.org.pl
www: http://www.wolontariat.org.pl/krakow 

data publikacji: 2017-10-09
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!