Olsztyn. Szkolenie dla wolontariuszy/ek "Animacja czasu wolnego"
autor(ka): Małgorzata Paprocka
Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza na szkolenie pt. "Animacja czasu wolnego", które przeprowadzi Anna Zimowska - animatorka. Celem szkolenia jest m.in. przygotowanie wolontariuszy i wolontariuszek do organizacji imprez podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2018 r. Pierwsze zajęcia odbędą się 28 września 2017 r.

Jeśli chcesz nauczyć się kreatywnych pomysłów na zabawę, wzbogacone o gry, elementy tańca, plastykę oraz poznać pracę animatora zapraszamy na jedyne tego typu szkolenie. Szkolenia z animacji czasu wolnego to najlepsza okazja na zdobycie nowego doświadczenia bądź poszerzenie umiejętności praktycznych, które będzie można wykorzystać podczas różnych imprez.

Przewidziane są trzy spotkania z cyklu animacji (we wrześniu, kolejne w październiku i listopadzie).

Serdecznie zapraszamy do budowania z nami Zespołu Animatorów Olsztyńskiego Centrum Wolontariatu "SPINACZ".

Szkolenie jest nieodpłatne i skierowane do wolontariuszy/ek, olsztyńskich organizacji pozarządowych oraz mieszkańców Olsztyna zainteresowanych wolontariatem.

Miejsce szkolenia:

Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych;

ul. Tarasa Szewczenki 1; 10-274 Olsztyn

tel. 503 680 500; e-mail:

Termin:

28 września 2017 r. (czwartek) godz. 16.30 - 18.00

tel. 503 680 500; e-mail:

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie: http://www.ocop.olsztyn.pl/?group=ocop&page=szkolenia&grupa=1&id=233

Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu poinformujemy Państwa telefonicznie lub pocztą elektroniczną.Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu szkolenia.

Informacje na temat szkolenia: Związek Stowarzyszeń "Razem w Olsztynie"; ul. Tarasa Szewczenki 1; 10-274 Olsztyn tel. 503 680 500, e-mail:

Szkolenie jest organizowane przez Związek Stowarzyszeń „Razem w Olsztynie” w ramach projektu „Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych" realizowanego przy współudziale finansowym Gminy Olsztyn

miejsce: ul. Tarasa Szewczenki 1;, 10-274 Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
organizator: Związek Stowarzyszeń "Razem w Olsztynie"
adres: Tarasa Szewczenki 1, 10-274 Olsztyn, woj. WN
tel.: 503 680 500, faks: 89 542 52 34
e-mail: ocop.olsztyn@gmail.com
www: http://www.ocop.olsztyn.pl 

data publikacji: 2017-09-22
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!