Rusza bezpłatny projekt dla uczniów Szkół Podstawowych w Drzewcach, Krzu i Skrzynicach
autor(ka): Joanna Krzyżak-Burek
W Szkołach Podstawowych w Drzewcach, Krzu i Skrzynicach rusza projekt współfinansowany przez Fundację PZU i realizowany przez Fundację Centrum Inicjatyw "Z PZU po lekcjach. Warto pomagać!". Projekt polegał będzie na organizacji bezpłatnych zajęć dziennikarskich, filmowych, graficznych, plastycznych, fotograficznych i o wolontariacie dla uczniów.

Wraz z początkiem września 2017 roku ruszył projekt „Z PZU po lekcjach. Warto pomagać!”, organizowany przez Fundację Centrum Inicjatyw i współfinansowany przez Fundację PZU. Projekt odbywa się w trzech szkołach na terenach wiejskich w województwie lubelskim: w Drzewcach, Krzu i Skrzynicach. W ramach projektu uczniowie szkół mogą uczęszczać na bezpłatne zajęcia dziennikarskie, plastyczne, filmowe, fotograficzne, graficzne i o wolontariacie.

Głównym celem zajęć jest zachęcenie młodych ludzi do niesienia pomocy - w ramach projektu zorganizowane zostaną charytatywne kiermasze, na których uczniowie będą zbierać datki dla wybranych potrzebujących. Projekt trwał będzie w terminach 01.09.2017 do 30.06.2018.

W celu pozyskania dodatkowych informacji o projekcie prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 790 372 335 lub e-mail: .
Zachęcamy również do śledzenia profilu projektu w mediach społecznościowych "www.facebook.com/zpzupolekcjach.wartopomagac".

miejsce: woj. lubelskie
organizator: Fundacja Centrum Inicjatyw
adres: Radziwiłłowska 5, 20-080 Lublin, woj. LU
tel.: 790 372 335, e-mail: centrum-inicjatyw@wp.pl
www: http://www.centrum-inicjatyw.pl 
źródło: Fundacja Centrum Inicjatyw
data publikacji: 2017-09-15
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!