Otwarty nabór wniosków w programie "Europa dla obywateli"
autor(ka): MM, lublin.ngo.pl
Agencja Wykonawcza ds. Kultury, Edukacji i Sektora Audiowizualnego otworzyła nabór wniosków w programie „Europa dla obywateli” na projekty w ramach Komponentu 2 z terminem aplikacji do 1 września 2017 roku.

Wnioski na projekty można składać w ramach działań:

Wszystkich zainteresowanych aplikowaniem o dofinansowanie zachęcamy do zapoznania się z nową wersją Przewodnika po programie „Europa dla obywateli” (aktualna wersja obowiązuje od stycznia 2017).

Ostateczny termin składania wniosków to 1 września 2017 r., godz. 12:00 czasu brukselskiego.

Wszelkie informacje dotyczące trwającego naboru znajdują się na stronie Agencji Wykonawczej ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego.

Szczegółowa instrukcja ułatwiająca aplikację, dostępna jest na stronie Europa dla Obywateli w zakładce „Jak złożyć wniosek”.

Zachęcamy też do wzięcia udziału w jednym ze spotkań informacyjnych, podczas których szczegółowo omówione zostaną wytyczne dotyczące przygotowywania projektów i składania wniosków. Informacje na temat terminów i miejsc planowanych wydarzeń znajdują się w zakładce szkolenia.

Z wszelkimi pytaniami zapraszamy do kontaktu TUTAJ


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

źródło: Program Europa dla Obywateli
data publikacji: 2017-07-10
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!