Kajakiem z Mazur do Warszawy, czyli VII Recykling Rejs [patronat ngo.pl]
autor(ka): Dominik Dobrowolski
Tegoroczny Recykling Rejs dopięty na ostatni guzik. Jak zawsze wyprawa organizowana jest przez ekologa - Dominika Dobrowolskiego razem z Fundacją PlasticsEurope Polska, partnerem wyprawy jest Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań, a patronem medialnym, jak co roku - portal ngo.pl.

Start już 5 czerwca w Węgorzewie, a 19 czerwca finał na Wiśle w Warszawie przy plaży koło wejścia do Portu Czerniakowskiego. Wyprawa oczywiście otwarta, każdy może się dołączyć do wiosłowania, żeglowania, spływania, sprzątania brzegów, wyciągania śmieci z trzcin i szuwarów oraz nurkowania. Szczegóły wyprawy na stronie www.recykling-rejs.pl, na której będą m.in. zamieszczane na bieżąco zdjęcia i relacje z trasy.

"Dziękuję mediom (oczywiście także ngo.pl) i samorządom, które pomagają nagłośnić potrzebę rozwoju recyklingu i selektywnej zbiórki, co jest najlepszą metodą na ochronę oceanów, mórz, jezior i rzek przed odpadami" – mówi pomysłodawca wypraw, Dominik Dobrowolski.

To już 7. wyprawa. Zajrzyjcie, jak wyglądały wcześniejsze Recykling Rejsy: Odra 2011, Wisła 2012, Przez Polskę 2013, Warszawa-Berlin 2014, Bałtyk 2015 , Pętla Żuławska i Toruńska 2016.

organizator: Dominik Dobrowolski
e-mail: dominik@cycling-recycling.eu
www: http://www.recykling-rejs.pl 
źródło: Dominik Dobrowolski
data publikacji: 2017-05-17
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!