Warszawa. Szkolenie "Motywowanie wolontariuszy"
autor(ka): Joanna Stachurska
Spotykasz się z tym, że wolontariusze "wypalają się" lub znikają, nie podając powodu? Zadajesz sobie pytanie, jak zmotywować wolontariuszy do stałej współpracy, do jak najlepszego wykonywania swoich zadań? Jeśli tak, Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu "Motywowanie wolontariuszy", które odbędzie się 26 kwietnia 2017 roku w godz. 17.00-21.00 w siedzibie Centrum Wolontariatu, ul. Nowolipki 9B.

Podczas warsztatu dowiesz się m.in.: jak możesz wpływać na motywację wolontariuszy, jak współpracować z wolontariuszami na różnych etapach rozwoju ich kompetencji i motywacji

Adresaci szkolenia Szkolenie skierowane jest do koordynatorów wolontariatu z Warszawy, którzy posiadają już pewne doświadczenie w kierowaniu pracą wolontariuszy i chcą tę wiedzę pogłębić. W miarę dostępności miejsc zapraszamy także osoby zaawansowane w pracy z ochotnikami i jak i początkujących.

Termin i miejsce szkolenia:
26 kwietnia (środa) w godzinach 17.00 -21.00
w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu przy ulicy Nowolipki 9b.

Prowadzenie Monika Bełdowska - facylitatorka, coach. Od ponad 10 lat prowadzi szkolenia dla organizacji pozarządowych, jednostek samorządowych i firm biznesowych. Tworzy i realizuje projekty edukacyjne. Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących zarządzania, rozwoju umiejętności trenerskich i facylitacyjnych. Od wielu lat sama jest wolontariuszką, koordynuje pracę wolontariuszy.

Zgłoszenie na szkolenie Osoby zainteresowane szkoleniem, prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 24 kwietnia br. wypełniając formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3rTZIZESSU3lRamJH2VJHMRDT25dPqoLUlP93wbUEGj2C0Q/viewform

Szczegółowych informacji dot. szkolenia udziela pani Joanna Stachurska, pod numerem telefonu 22 635 27 73 wew. 21. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.

miejsce: Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa, woj. mazowieckie
organizator: Stowarzyszenie "Centrum Wolontariatu"
adres: Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
tel.: 22 635 27 73, faks: 22 635 46 02 wew. 34
e-mail: warszawa@wolontariat.waw.pl
www: http://www.wolontariat.waw.pl 

data publikacji: 2017-04-14
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!