Radziejowice. "Wolontariat w kulturze" - trwa nabór na szkolenia
autor(ka): opr. MM, ngo.pl
Narodowe Centrum Kultury, Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie zapraszają koordynatorów wolontariatu w instytucjach kultury do udziału w bezpłatnym cyklu szkoleniowym, dzięki któremu będą mogli wzmocnić swoją pozycję jako liderów wolontariatu w lokalnych społecznościach i w instytucjach, a także poznać narzędzia efektywnego zarządzania projektami. Zajęcia rozpoczną się 24 kwietnia 2017 w Radziejowicach.

Kto może wziąć udział?

Mogą to być zarówno osoby, które dopiero zaczynają działać jako koordynatorzy wolontariatu, jak i te, które mają już doświadczenia w tej dziedzinie, ale potrzebują je wzmocnić i usystematyzować wiedzę.

Na cykl składają się:

Szkolenia:

24-26.04.2017 r. - „Wolontariat w instytucji”

24-26.05.2017 r. - „Zarządzanie projektem z udziałem wolontariuszy”

Webinaria:

10.05.2017 r. - "Aspekty prawne w projektach z udziałem wolontariuszy"

7.06.2017 r. - "Projektowanie oferty dla wolontariuszy"

Biorąc udział w cyklu trzeba uczestniczyć we wszystkich ww. szkoleniach.

Konkurs grantowy

Wszyscy uczestnicy cyklu będą mogli wziąć udział w konkursie grantowym na dofinansowanie projektu z udziałem wolontariuszy w swojej instytucji. Ich autorskie projekty z obszaru wolontariatu zostaną ocenione przez komisję, zaś najlepsze otrzymają zyskają kwotę od 1000 do 2000 zł.

Organizatorami są: Narodowe Centrum Kultury, Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej NCK: Szkolenia

źródło: Narodowe Centrum Kultury
data publikacji: 2017-04-05
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!