Fundacja DKMS rekrutuje wolontariuszy!
autor(ka): MM, lublin.ngo.pl
Fundacja DKMS jest największym Ośrodkiem Dawców Szpiku w Polsce, w którym zarejestrowanych jest już ponad 1 milion osób, z czego 3905 osób zostało rzeczywistymi dawcami. Jest to ogromne osiągnięcie, ale chcemy zrobić jeszcze więcej, aby stale poprawiać sytuację pacjentów chorujących na nowotwory krwi!

Szczególną rolę w naszych działaniach spełniają Wolontariusze, dlatego jeśli chcesz dołączyć do tego grona lub dowiedzieć się więcej o wolontariacie zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie w budynku biurowym Regus, w którym również mieści się biuro lubelskiej komórki organizacyjnej DKMS, dedykowane właśnie Wolontariuszom – nieważne czy już nam pomagasz, czy pierwsza akcja jest jeszcze przed Tobą – jesteś mile widziany/a! Będzie to okazja, żebyśmy mogli lepiej się poznać, usłyszeć doświadczenia Wolontariuszy, dowiedzieć się więcej o dawstwie szpiku, o wolontariacie w DKMS oraz nowotworach krwi. Będzie to też czas, aby podzielić się swoją historią. Możesz również przyprowadzić ze sobą bliskich zainteresowanych wolontariatem w Fundacji DKMS!

Miejsce spotkania: Regus, ul. Tomasza Zahna 39A, IV piętro

Termin: 14 marca 2017 r. godz. 18.30. Spotkanie powinno potrwać ok 1,5h.

Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności na mail:

W razie pytań również prosimy o kontakt pod wskazanym adresem e-mail.

Kolejnymi wydarzeniami mającym miejsce w marcu 2017 roku w Lublinie będą Dni Dawcy Szpiku w galeriach handlowych w Lublinie w dniach 18-19 marca oraz podczas meczu koszykarskiego Startu Lublin dnia 25.03. Jeśli masz możliwość pomóc nam w tych dniach, proszę o zgłoszenie na

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!

Zespół Fundacji DKMS

źródło: lublin.ngo.pl
data publikacji: 2017-03-10
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!