Katowice. Spotkanie "EVS w praktyce. Jak pozyskać wolontariuszy zagranicznych?"
autor(ka): Dariusz Stawik
Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach i Centrum Organizacji Pozarządowych zapraszają na pierwsze w tym roku bezpłatne spotkanie dla koordynatorów wolontariatu. 9 marca tematem będzie Wolontariat Europejski.

Czas i miejsce: 9 marca 2017 godz. 17:00, Centrum Organizacji Pozarządowych, Katowice ul. Młyńska 5

Tytuł spotkania: EVS w praktyce. Jak pozyskać wolontariuszy zagranicznych?

Na spotkaniu Anita Duda z Regionalnego Centrum Wolontariatu i Centrum Organizacji Pozarządowych opowie o formalnych i praktycznych aspektach wolontariatu europejskiego, a o swoich doświadczeniach w naszym kraju opowiedzą wolontariusze Bona Fides – z Hiszpanii, Włoch, Gruzji i Białorusi.

Spotkania z cyklu „koordynuję” w 2017 roku będą odbywać się w pierwsze czwartki miesiąca. Ich celem jest zwiększanie wiedzy uczestników z zakresu zarządzania wolontariatem, ale też wymiana doświadczeń pomiędzy koordynatorami z różnych organizacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz online. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt „Katowickie Centrum Organizacji Pozarządowych” jest współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

miejsce: Młyńska 5, 40-098 Katowice, woj. śląskie
organizator: Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu
adres: Warszawska 19, 40-009 Katowice, woj. śląskie
tel.: 502 771 669, e-mail: katowice@wolontariat.org.pl
www: http://www.slaskie-wolontariat.org.pl 

data publikacji: 2017-03-03
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!