Berlin. Młodzież na Ukrainie: polsko-niemiecko-ukraińskie forum
autor(ka): MM, lublin,ngo.pl
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży od momentu powstania angażuje się w trójstronną współpracę z Ukrainą. Regularnie organizujemy giełdy partnerów i programy specjalistyczne. Tematem tegorocznego forum jest polityka młodzieżowa oraz sytuacja młodzieży na Ukrainie. Rekrutacja trwa do 10 marca 2017 r.

Tematem tegorocznego forum jest polityka młodzieżowa oraz sytuacja młodzieży na Ukrainie. Aktualne raporty zostaną przedstawione, a następnie przedyskutowane w kontekście praktycznych doświadczeń naszych partnerów oraz innych multiplikatorów. Jednocześnie forum stwarza okazję rozszerzenia sieci polsko-niemiecko-ukraińskich kontaktów w obszarze pracy z młodzieżą.

Projekt Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w ramach programu doskonalenia zawodowego Ukraine Calling dofinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych Niemiec.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje wraz z programem znajdą Państwo tutaj.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10.03.2017 r.

źródło: PNWM
data publikacji: 2017-03-03
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!