Nabór do edycji specjalnej Programu Dzielnice Kultury - „Święto Lubelskich Dzielnic”
autor(ka): MM, lublin.ngo.pl
W 2017 r. program Dzielnice Kultury ma swoją edycję specjalną z okazji obchodów Wielkiego Jubileuszu 700-lecia nadania Lublinowi praw miejskich, która odbędzie się pod nazwą „Święto Lubelskich Dzielnic".

Projekty proponowane w 2017 roku powinny skoncentrować się wokół zagadnień związanych z najważniejszymi wydarzeniami z zakresu historii miasta, lubelskimi dzielnicami i Lublinem; ciekawymi postaciami, miejscami, kulturą i sztuką.

Preferowane będą wydarzenia nowe, pomyślane specjalnie na potrzeby obchodów Wielkiego Jubileuszu.

Zapraszamy do współpracy wszystkich mających ciekawe pomysły na działania w dzielnicach!

Projekty mogą składać zarówno mieszkańcy dzielnic (osoby fizyczne), jak i domy kultury i kluby osiedlowe, placówki oświatowe i uczelnie wyższe oraz samorządy studentów i koła naukowe, sektor pozarządowy, miejskie i lokalne grupy nieformalne.

Zgłoszenia do 1 marca przyjmują dzielnicowi operatorzy programu: Dzielnicowy Dom Kultury Węglin, Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice, Warsztaty Kultury.

Szczegółowe informacje poniżej:

Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin

Warsztaty Kultury

źródło: lublin.eu
data publikacji: 2017-02-16
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!