Kraków. Wyrusz w Wielką Wyprawę z Misyjkiem i odkryj świat pełen dziwów
autor(ka): Wiktoria Savkiv
Dokąd w lutym i marcu Misyjek zabierze naszych rodzinnych podróżników? Już za niedługo, bo za dwa tygodnie warsztaty pod tytułem: "Misyjek w niebezpieczeństwie. Pomożesz mu?", Salezjański Wolontariat Misyjny - Młodzi Światu zaprosi Was w długą podróż dookoła świata, śladami różnych naturalnych "dziwów". Pierwsze zajęcia odbędą się 18 lutego 2017 w Krakowie.

Będziemy śledzić wybuchy, trzęsienia, huragany, śnieżyce i wiele innych ‘dziwnych’ zachowań natury. Pomożemy Misyjkowi rozpoznać je na zdjęciach, w dźwiękach muzyki oraz dowiedzieć się jak powstają i jak można się przed nimi ochronić. Pomóżmy naszemu przyjacielowi przetrwać tę podróż.

W marcu natomiast podczas rodzinnego spotkania zatytułowanego: “Misyjek zostaje wolontariuszem. A Ty?”. Misyjek odkrył niedawno, że na całym świecie poznał miłe i pracowite osoby, które opowiadały, że znają wielu Wolontariuszy. “Ale kim oni są – superbohaterami, krasnoludkami, cyrkowcami? I gdzie tak właściwie mieszkają?” – pomyślał Misyjek i postanowił dowiedzieć się nieco więcej o tych tajemniczych postaciach na literkę ‘W’. Tym samym wraz z naszym wioskowym przyjacielem, zapraszamy Was do wspólnego stawiania pierwszych kroków w świecie wolontariatu. A może dla niektórych z Was nie będą to do końca takie pierwsze kroki: )

Nie zastanawiajcie się, tylko zapisujcie i przybywajcie. Do zobaczenia w Wioskach Świata!

Zgłoszenia na warsztaty należy dokonywać przez formularz elektroniczny Zapisz się na warsztaty z Misyjkiem, telefonicznie pod numerem: 12 269 23 33 lub mailowo . Uwaga! Na każde zajęcia obowiązują osobne zapisy.

Miejsce: Wioski Świata przy ul. Tynieckiej 39, Kraków

Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

miejsce: Tyniecka 39, 30-323 Kraków, woj. małopolskie
organizator: Salezjański Wolontariat Misyjny - Młodzi Światu
adres: Tyniecka 39, 30-323 Kraków, woj. MA
tel.: 12 269 23 33, faks: 12 269 23 33
e-mail: misje@swm.pl
www: http://www.swm.pl 
źródło: Wioski Świata
data publikacji: 2017-02-10
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!