Sopot. Bezpłatne warsztaty „ABC wolontariatu”
autor(ka): Dorota Brzezińska
Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza organizacje pozarządowe, instytucje publiczne lub placówki edukacyjne z Trójmiasta do skorzystania z bezpłatnych warsztatów, które prowadzą animatorki wolontariatu z Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych. Zajęcia będą organizowane cyklicznie, w okresie styczeń-listopad 2017.

Zagadnienia, które poruszamy podczas zajęć:

Na zajęcia zapraszamy osoby, które chcą zostać wolontariuszami i wolontariuszkami oraz działać na rzecz Sopotu.

Warsztaty dostosowujemy do wieku oraz potrzeb grupy.

Zapisy i szczegółowe informacje:

Dorota Brzezińska | | 58 341 83 52

Zuzanna Ostrowska | | 58 341 83 52

-------------------------------------

Warsztaty są organizowane w ramach zadania „Wolontariat to pasja działania. Systemowe rozwiązania na rzecz wolontariatu w Sopocie”, które jest realizowane pod patronatem Prezydenta Miasta Sopotu Jacka Karnowskiego w partnerskiej współpracy Stowarzyszenia Na Drodze Ekspresji i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie. Zadanie współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz z Gminy Miasta Sopotu.

organizator: Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych
adres: Marynarzy 4, 81-835 Sopot, woj. pomorskie
www: http://wolontariat.sopot.pl/ 

data publikacji: 2017-01-17
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!