Katowice. Spotkanie szkoleniowe "Jak dziękować wolontariuszom?"
autor(ka): Dariusz Stawik
Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach zaprasza na ostatnie w tym roku spotkanie dla koordynatorów wolontariatu. Tym razem pod hasłem: jak dziękować wolontariuszom? Bezpłatne spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 19 grudnia.

Czas i miejsce: 19 grudnia godz. 17:00, Centrum Organizacji Pozarządowych, Katowice ul. Młyńska 5

Spotkanie będzie okazją do podsumowań ostatniego roku w wolontariacie, zaplanowania spotkań na przyszły rok, ale także do wspólnego zastanowienia się nad tym, w jaki sposób możemy dziękować wolontariuszom za ich zaangażowanie? Na spotkaniu nie zabraknie przykładów z różnych organizacji.

Spotkania z cyklu „koordynuję” począwszy od lipca odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca. Ich celem jest zwiększanie wiedzy uczestników z zakresu zarządzania wolontariatem, ale też wymiana doświadczeń pomiędzy koordynatorami z różnych organizacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz online. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie organizuje Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach oraz Centrum Organizacji Pozarządowych.

Projekt „Katowickie Centrum Organizacji Pozarządowych” jest współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

miejsce: Młyńska 5, 40-098 Katowice, woj. śląskie
organizator: Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu
adres: Warszawska 19, 40-009 Katowice, woj. śląskie
tel.: 502 771 669, e-mail: katowice@wolontariat.org.pl
www: http://www.slaskie-wolontariat.org.pl 

data publikacji: 2016-12-15
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!