Global Village - Świat dla Lublina, Lublin dla Świata
autor(ka): MM, lublin.ngo.pl
Zastanawialiście się kiedyś, jak zwiedzić cały świat? Jak dużo kilometrów trzeba przejechać? Czy potrzeba do tego milionów dolarów, perfekcyjnej znajomości języków obcych i super nowoczesnej nawigacji GPS? Już się pewnie domyślacie, że nie - i słusznie! 10 grudnia będziecie mieli okazję poznać nie jeden, nie dwa - ale TRZYNAŚCIE różnych krajów. Tradycyjne stroje, potrawy, tańce, ciekawostki i masa energii ze wszystkich zakątków świata.

Brazylia, Meksyk, Peru, Egipt, Iran, Kolumbia, Włochy, Ghana, Rumunia, Australia, Hiszpania, Chiny, Turcja - ile czasu potrzebujesz na odwiedzenie tych miejsc? Na Globall Village poznasz je wszystkie w ciągu kilku godzin!

Gwiazdami wieczoru będą nie tylko przedstawiciele wyżej wymienionych państw, ale również studenci z Lublina, którzy pracowali w części z nich w ramach międzynarodowego programu wolontariatu.

Wyjdź z domu, zobacz cały świat z różnych perspektyw i daj się zainspirować historiom z sześciu kontynentów!

10 grudnia 2016 roku (sobota),
Centrum Spotkania Kultur, sala kinowa

więcej na stronie Centrum Spotkania Kultur

źródło: lublin.eu
data publikacji: 2016-12-09
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!