Uwaga! Trwa nabór wniosków w programie "Wolontariat dla dziedzictwa" prowadzonego przez NID
autor(ka): Agnieszka Gajc
Do 30 listopada trwa nabór wniosków w programie dotacyjnym Narodowego Instytutu Dziedzictwa "Wolontariat dla dziedzictwa". Zachęcamy do składania wniosków.

Regulamin programu "Wolontariat dla dziedzictwa" znajduje się na stronie: http://wolontariat.nid.pl/news/news?id=165

Wnioski w programie mogą składać organizacje pozarządowe działajace na terenie RP. W programie można uzyskać dofinansowanie na organizację obozów wolontariackich, służących zaangażowaniu społeczności lokalnych w poznawanie i ochronę dziedzictwa kulturowego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Prace planowane w ramach obozów powinny być realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie ochrony i opieki nad zabytkami oraz obejmować mogą:
a) działania porządkowe i związane z utrzymaniem zabytków oraz pomocnicze przy pracach konserwatorskich lub badaniach konserwatorskich, architektonicznych i archeologicznych.
b) działania przy inwentaryzowaniu i dokumentowaniu zabytków,
c) działania edukacyjne i popularyzujące zabytki i wiedzę na ich temat.

Zapraszamy do kontaktu.


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

miejsce: ul. Kopernika 36/40, 00-924 Warszawa, woj. mazowieckie
organizator: Narodowy Instytit Dziedzictwa
adres: Kopernika 36/40 , 00-924 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 22 551 56 95, e-mail: agajc@nid.pl
www: http://www.nid.pl 
źródło: www.nid.pl
data publikacji: 2016-11-10
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!