Zgłoś się na Wolontariat podczas UEFA EURO U21 Polska 2017!
autor(ka): MM, lublin.ngo.pl
Już w czerwcu 2017 roku Polska ponownie będzie gospodarzem jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych w Europie. W sześciu Miastach-Gospodarzach w tym w Lublinie odbędzie się UEFA EURO U21 Polska 2017.

Jest to również kolejna szansa na włączenie się w przygotowania do wielkiej imprezy w roli Wolontariusza. Jesteś fanem piłki nożnej? Interesują cię przygotowania dużych wydarzeń sportowych? Chcesz zobaczyć od kuchni, jak wyglądają imprezy piłkarskie?

Zgłoś się na wolontariat!

Czerwiec będzie miesiącem pełnym emocji, wyzwań, ciężkiej pracy, ale przede wszystkim to okres wspaniałej przygody! Dołącz do grona wolontariuszy, wspieraj swoją drużynę w walce o zaszczytne trofeum i bądź z nami w Polsce!

Turniej rozpocznie się 16 czerwca 2017 roku spotkaniem w Lublinie, a zakończy 30 czerwca w Krakowie. W naszym mieście poza meczem otwarcia zostanie rozegrany jeszcze jeden mecz fazy grupowej z udziałem reprezentacji Polski 19 czerwca 2017r.

Z okazji imprezy, która odbędzie się w Bydgoszczy, Gdyni, Krakowie, Kielcach, Lublinie i Tychach, ruszył nabór wolontariuszy do pracy przy organizacji tego wydarzenia. Program wolontariatu obejmować będzie przygotowania i obsługę meczów mistrzostw, ale także organizację wydarzeń towarzyszących turniejowi.

Zadania wolontariusza polegają na wspieraniu różnych działów funkcjonujących przy Komitecie Organizacyjnym. Dokładny opis znajdziesz w zakładce „Stanowiska”. Każdy wolontariusz, który podpisze porozumienie, zostaje ubezpieczony od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, a dodatkowo otrzymuje strój ADIDAS niezbędny do wykonywania zadań. W zależności od pełnionych funkcji strój może się różnić liczbą elementów lub kolorem.

Oficjalną stroną na której można się zarejestrować, jest U21poland.com, i tam znajdują się również wszystkie informacje.

Przypominamy, że na wolontariat mogą się zgłosić tylko osoby, które są pełnoletnie. Rejestracja trwa tylko do końca roku! Zgłaszajcie swoją aplikację, czekamy!

źródło: lublin.eu
data publikacji: 2016-11-07
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!