Katowice. Spotkanie dla koordynatorów wolontariatu
autor(ka): Dariusz Stawik
Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach zaprasza na kolejne, bezpłatne spotkanie dla koordynatorów wolontariatu. We wtorek, 8 listopada 2016 o wolontariacie w swoich organizacjach opowiedzą przedstawiciele Domu Aniołów Stróżów oraz Fundacji Oczami Brata.

Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach zaprasza na kolejne spotkanie dla koordynatorów wolontariatu. We wtorek 8 listopada o wolontariacie w swoich organizacjach opowiedzą przedstawiciele Domu Aniołów Stróżów oraz Fundacji Oczami Brata.

Czas i miejsce: 8 listopada godz. 17:30, Centrum Organizacji Pozarządowych, Katowice ul. Młyńska 5

Dom Aniołów Stróżów to jedna z najprężniej działających organizacji w Katowicach. Współpracuje z kilkudziesięcioma wolontariuszami – pomagają dzieciakom w nauce i prowadzą dla nich zajęcia, angażują się w eventy, wspierają pracę biura. Prezentację przedstawią koordynatorki wolontariatu: Helena Ząbczyńska i Magdalena Musioł. Fundacja Oczami Brata promuje wolontariat w Częstochowie, prowadzi Akademię Wolontariatu i ma sukcesy przede wszystkim związane z wolontaraitem młodzieżowym. Prezentację przedstawi Bartosz Karczewski – koordynator wolontariuszy.

Spotkania z cyklu „koordynuję” począwszy od lipca odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca. Ich celem jest zwiększanie wiedzy uczestników z zakresu zarządzania wolontariatem, ale też wymiana doświadczeń pomiędzy koordynatorami z różnych organizacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz online. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie organizuje Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach oraz Centrum Organizacji Pozarządowych.

Projekt „Katowickie Centrum Organizacji Pozarządowych” jest współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

miejsce: Młyńska 5 , 40-098 Katowice, woj. śląskie
organizator: Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu
adres: Warszawska 19, 40-009 Katowice, woj. śląskie
tel.: 502 771 669, e-mail: katowice@wolontariat.org.pl
www: http://www.slaskie-wolontariat.org.pl 

data publikacji: 2016-11-04
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!