Konferencja CSR, wolontariat pracowniczy i współpraca międzysektorwa
autor(ka): Stanisław S
Wymiana dobrych praktyk i wiedzy w zakresie CSR i współpracy międzysektorowej, to główne założenia konferencji, która już po raz trzeci odbędzie się we Wrocławiu. „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” - wydarzenie skierowane do przedstawicieli firm, instytucji publicznych i NGO odbędzie się już 29 listopada 2016 r.

Trzecia edycja konferencji „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” przed nami. Wymiana dobrych praktyk i wiedzy w zakresie CSR i współpracy międzysektorowej, to główne założenia konferencji, która już po raz trzeci odbędzie się we Wrocławiu. „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” - wydarzenie skierowane do przedstawicieli firm, instytucji publicznych i NGO, odbędzie się już 29 listopada 2016 r.

Organizacje pozarządowe poszukują nowych pomysłów i rozwiązań dla swojej działalności. Biznes poszukuje partnerów, z którymi mogą realizować projekty społeczne, dzięki którym mogą wpływać i wspierać na swoje otoczenia. Konferencja „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” to idealne miejsce, aby umożliwić taką wymianę wiedzy oraz doświadczeń wszystkich sektorów.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie – tłumaczy Daria Ostrowska, wiceprezes Fundacji. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia spotkamy się m.in. z Iwoną Sarachman, dyrektor ds. PR w AmRest, Karoliną Mróz, prezes fundacji „Dom Pokoju”, Ewą Zamościcką, starszym konsultantem CSR w firmie edukacyjno-doradczej CSRinfo czy Patrycją Bilińską pracującą w dziale Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w banku Credit Agricole. Podobnie jak w latach poprzednich zostaną zaprezentowane case studies, które najlepiej obrazują, jak w praktyce wygląda społeczna odpowiedzialność biznesu, wolontariat kompetencyjny czy współpraca międzysektorowa.

Cykl wystąpień zakończy panel dyskusyjny. Rosnące zainteresowanie konferencją, a także pozytywne opinie, jakie otrzymaliśmy po zrealizowaniu dwóch wcześniejszych edycji, utwierdzają nas w przekonaniu, że istnieje potrzeba organizowania tego typu wydarzeń - tłumaczy Stanisław Skórski, prezes Fundacji. Jak dodaje, ogromnie nas cieszy, gdy spotkamy uczestników wcześniejszych edycji wydarzenia i dowiadujemy się, że dzięki pozyskanym informacjom i kontaktom, mogą realizować interesujące projekty. Trzecia edycja konferencji „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” odbędzie się 29 listopada 2016 roku w „Krzywym Kominie” we Wrocławiu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja.

Zapisy ruszyły na stronie www.akademiaodpowiedzialnosci.pl

miejsce: Dubois 33-35a, 50-207 Wrocław, woj. dolnośląskie
organizator: Akademia Odpowiedzialnego Biznesu
adres: Legnicka 65, 54-205 Wrocław, woj. dolnośląskie
www: http://akademiaodpowiedzialnosci.pl 

data publikacji: 2016-11-14
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!