Katowice. Spotkanie dla koordynatorów wolontariatu
autor(ka): Dariusz Stawik
Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach zaprasza na kolejne, bezpłatne spotkanie dla koordynatorów wolontariatu. We wtorek, 4 października wolontariat w swoich organizacjach zaprezentują przedstawiciele Hospicjum w Chorzowie oraz Fundacji Oczami Brata z Częstochowy.

Czas i miejsce: 4 października godz. 17:30, Centrum Organizacji Pozarządowych, Katowice ul. Młyńska 5

Spotkania z cyklu "koordynuję" począwszy od lipca odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca. Ich celem jest zwiększanie wiedzy uczestników z zakresu zarządzania wolontariatem, ale też wymiana doświadczeń pomiędzy koordynatorami z różnych organizacji.

Pierwsze trzy spotkania dotyczyły konkretnych tematów (promocja wolontariatu, wolontariat seniorów, grywalizacja w wolontariacie). Tym razem głos oddajemy organizacjom, które są przyjazne wolontariuszom i które chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami z zakresu rekrutowania wolontariuszy, motywowania czy miejsca wolontariatu w strukturze organiazcji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz online. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie organizuje Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach oraz Centrum Organizacji Pozarządowych.

Projekt „Katowickie Centrum Organizacji Pozarządowych” jest współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

miejsce: ul. Młyńska 5, 40-098 Katowice, woj. śląskie
organizator: Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu
adres: Warszawska 19, 40-009 Katowice, woj. śląskie
tel.: 502 771 669, e-mail: katowice@wolontariat.org.pl
www: http://www.slaskie-wolontariat.org.pl 

data publikacji: 2016-09-30
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!