Łódź. Bezpłatne szkolenie dla wolontariuszy
autor(ka): Magdalena Korczyk-Waszak
Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko" zaprasza na ostatnie w tym roku, bezpłatne szkolenie „Wolontariat w pierwszych krokach", które odbędzie się 19 października 2016 w Łodzi, w godz. 16.00 - 20.00. Szkolenie dedykowane osobom, które chciałyby zostać wolontariuszami oraz podejmować wielokierunkowe działania na terenie miasta Łodzi.

Szkolenie odbędzie się w Łodzi przy ul. Próchnika 7 (piętro 1).

Skierowane jest przede wszystkim do osób lubiących pomagać innym, wspierać niekomercyjne działania na rzecz Łodzi i zainteresowanych współpracą z organizacjami. Warsztat inspiruje i motywuje do kreowania pozytywnej postawy wolontariusza, jako osoby zaangażowanej w sprawy lokalne i otwartej na zdobywanie nowych doświadczeń.

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą:

CZAS I MIEJSCE ZAJĘĆ

Szkolenie odbędzie się w dn. 19.10.2016 r. w godz. 16.00-20.00 (z przerwą kawową).

Zajęcia odbywają się w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Próchnika 7, wejście od ulicy /piętro 1/ w Łodzi (Stowarzyszenie POMOST).

WARUNKI UCZESTNICTWA

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 12.10.2016 na adres:

Ze szkolenia mogą skorzystać osoby zamieszkałe na terenie miasta Łodzi lub planujące realizować działania we współpracy z placówkami mającymi swoją siedzibę w Łodzi.

Liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy w załączniku.

Zadanie "Promocja i organizacja wolontariatu w mieście Łodzi" - Łódzkie Centrum Wolontariatu jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

 

miejsce: Próchnika 7, 90-408 Łódź , woj. łódzkie
organizator: Regionalne Centrum Wolontariatu "Centerko"
adres: Próchnika 7, 90-408 Łódź , woj. łódzkie
tel.: 42 3070372, 513102508, e-mail: kontakt@centerko.org
www: http://www.wolontariat.org.pl/lodz 

data publikacji: 2016-09-20
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!