Kraków. Cykl zajęć "Seniorze – lecz uśmiechem!"
autor(ka): Anna Rodacka
Fundacja „Dr Clown” zaprasza uśmiechnięte osoby powyżej 60 roku życia z Krakowa i okolic do udziału w międzypokoleniowych, wesołych aktywnościach. Na zgłoszenia czekamy do 28 września 2016 r. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Śmiech leczy

Śmiech wpływa zbawiennie na ciało i umysł człowieka. Zwiększa odporność, poprawia samopoczucie, dotlenia organizm, a nawet potrafi wyleczyć z ciężkiej choroby. Śmiech integruje pokolenia. Pomaga także w radzeniu sobie w trudnej sytuacji życiowej i zdrowotnej.

Zbawienne właściwości śmiechu wykorzystują „doktorzy clowni”, którzy w czerwonych noskach, kolorowych strojach, arsenałem sztuczek magicznych i uśmiechem na twarzy odwiedzają dzieci w szpitalach i seniorów w placówkach.

Dziś Ty również możesz zostać wesołym przyjacielem dzieci i osób starszych, biorąc udział w projekcie „Uśmiech leczy”, który Fundacja „Dr Clown” realizuje od 1.07.2016 r. do 31.12.2016 r.

Kogo szukamy?

Grupa wesołych „doktorów clownów” jest już prawie w komplecie. Do drugiego cyklu wesołych aktywności zapraszamy jeszcze 8 osób powyższej 60 roku życia z Krakowa i okolic, które:

- mają odrobinę dystansu i trochę czasu,

- lubią się śmiać,

- chcą czuć, że to, co robią ma sens i jest pomocne dla innych,

- szukają opcji na ciekawe spędzenie czasu w przyjacielskiej, pełnej życzliwości i uśmiechów atmosferze

Co oferujemy?

Udział w BEZPŁATNYCH wesołych aktywnościach, które w profesjonalny sposób przygotują do pełnienia roli „doktora clowna, w tym:

Dlaczego warto?

Gwarantujemy, że:

Jeśli jesteś zainteresowana/y zgłoś się już dziś! Prześlij formularz zgłoszeniowy na jeden ze sposobów:

Zapraszamy do udziału w otwartym spotkaniu informacyjnym na temat projektu, które odbędzie się w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika, ul. Strzelecka 2 (sala konferencyjna) w dniu: 15.09.2016 r., godz. 18:00 - 19:00.

Zgłoszenia do udziału w otwartym spotkaniu: Magdalena Lis, tel. 694 400 073,

Więcej informacji na temat projektu: Anna Rodacka, tel. 603 334 252, email: , www.drclown.pl.

Załączniki:

Regulamin projektu

Formularz zgłoszeniowy

organizator: Fundacja "Dr Clown"
adres: Jagiellońska 58 lok. 128A, 03-468 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 22 854 05 01, faks: 22 266 81 53
www: http://www.drclown.pl 

data publikacji: 2016-09-12
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!