Publikacja nt. zarządzania i współpracy z wolontariuszami w projektach EVS
autor(ka): opr. MW, ue.ngo.pl
Współpracujesz z wolontariuszami europejskimi? Reprezentujesz organizację, która niedawno otrzymała akredytację do prowadzenia projektów EVS? Te publikacje są dla ciebie. Poleca Krajowe Biuro Eurodesk Polska.

Fundacja FERSO z Łodzi zaprasza do korzystania ze szczegółowego i praktycznego przewodnika po każdym z dziewięciu stopni zarządzania pracą wolontariuszy. Publikacja „EVSification. Zarządzanie i współpraca z wolontariuszami w projektach EVS” dostępna jest on line w języku angielskim i polskim.

FERSO zachęca również do zapoznania się z innymi publikacjami: szczegółowym scenariuszem szkolenia z zakresu koordynacji i współpracy z wolontariuszami EVS („Przepis na szkolenie” ) oraz webinariami dotyczącymi motywowania, konfliktów i ewaluacji w projektach EVS.

Wszystkie te materiały powstały w ramach projektu EVSification - międzynarodowej inicjatywy, której celem było podniesienie jakości realizacji projektów EVS poprzez wsparcie koordynatorów wolontariuszy oraz projektów EVS.

źródło: Krajowe Biuro Eurodesk Polska, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
data publikacji: 2016-09-17
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!