Katowice. O wolontariacie seniorów - spotkanie dla koordynatorów wolontariatu
autor(ka): Dariusz Stawik
Jak współpracować z wolontariuszami seniorami, o czym pamiętać, jaka jest specyfika tej grupy? Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu zaprasza na drugie, bezpłatne spotkanie z cyklu "koordynuję", które odbędzie się 2 sierpnia o godz. 17:30 w Centrum Organizacji Pozarządowych (Katowice, ul. Młyńska 5).

Spotkanie kierowane jest do koordynatorów wolontariatu i przedstawicieli organizacji pozarządowych działających w Katowicach.

Spotkania z cyklu "koordynuję" począwszy od lipca odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca. Ich celem jest zwiększanie wiedzy uczestników z zakresu zarządzania wolontariatem, ale też wymiana doświadczeń pomiędzy koordynatorami z różnych organizacji.

Sierpniowe spotkanie poprowadzi Milena Skupień: prezeska Regionalnego Centrum Wolontariatu, animatorka wolontariatu szkolnego i wolontariatu seniorów, koordynatorka projektów, koordynatorka wolontariatu podczas eventów, m.in. Festiwalu Otwarcia Muzeum Śląskiego oraz Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej EHF Euro 2016 w Katowicach.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz online. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt „Katowickie Centrum Organizacji Pozarządowych” jest współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

miejsce: ul. Młyńska 5, 40-098 Katowice, woj. śląskie
organizator: Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu
adres: Warszawska 19, 40-009 Katowice, woj. śląskie
tel.: 502 771 669, e-mail: katowice@wolontariat.org.pl
www: http://www.slaskie-wolontariat.org.pl 

data publikacji: 2016-08-01
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!