Łódź. Szkolenia z tematyki wolontariatu
autor(ka): Magdalena Korczyk-Waszak
Jeżeli działasz w organizacji pozarządowej lub instytucji publicznej i odczuwasz potrzebę nawiązania współpracy z wolontariuszami, być może powinieneś zostać profesjonalnym koordynatorem wolontariatu. A może pracujesz już z wolontariuszami, ale potrzebne Ci jest dodatkowe wsparcie. Możemy Ci w tym pomóc i wyposażyć w niezbędne narzędzia oraz praktyczną wiedzę.

Na początek zastanów się, porozmawiaj ze swoim przełożonym, poczytaj kilka publikacji.

Odpowiedz sobie na pytania:

Jeśli na większość z tych pytań odpowiedziałeś pozytywnie, to znaczy, że wolontariat to obszar, który wymaga wsparcia i wzmocnienia w Twojej placówce. Ale nie martw się, pomożemy Ci w tym. Nasz koordynator wskaże szkolenie przydatne dla Ciebie lub zaoferuje odpowiednie wsparcie.

Oferujemy coaching, mentoring, szkolenia dla wolontariuszy i koordynatorów, adekwatne do indywidualnych potrzeb klienta. Dla każdego przygotowujemy ofertę „szytą na miarę”. Wystarczy tylko zgłosić zapotrzebowanie do koordynatora szkoleń, p. Magdaleny Korczyk-Waszak (), która nieodpłatnie w ciągu tygodnia przygotuje odpowiednią ofertę.

Przykładowe opisy szkoleń znajdują się na naszej stronie: http://wolontariat.org.pl/lodz/szkolenia/

organizator: Regionalne Centrum Wolontariatu "Centerko"
adres: Próchnika 7, 90-408 Łódź, woj. łódzkie
tel.: 42 3070372, 513102508, www: http://www.wolontariat.org.pl/lodz 
źródło: RCW "Centerko"
data publikacji: 2016-07-21
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!