Weź udział w badaniu!
autor(ka): MM, red.lublin.ngo..pl
Młodzi LUBią Kulturę jest trzyletnim, bezpłatnym program edukacyjny, który ma na celu stworzenie szerokiej sieci instytucji, organizacji, szkół, grup nieformalnych, animatorów i animatorek, edukatorów i edukatorek, zajmujących się edukacją kulturalną w regionie lubelskim.

W ramach programu Centrum Spotkania Kultur oraz 25 regionalnych partnerów z Województwa Lubelskiego realizuje także badanie na temat stanu edukacji kulturalnej w województwie lubelskim.

Wyniki badania zostaną udostępnione w postaci raportu badawczego, który w przyszłości może posłużyć do wyznaczania kierunków działalności organizacji i instytucji, poszukiwania partnerów do realizacji różnorodnych działań czy działalności rzeczniczej np. pisania wniosków grantowych.

Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w naszym województwie. Wyniki badania ankietowego posłużą także do udoskonalenia projektu Młodzi LUBią Kulturę i dostosowania go do potrzeb animatorów, animatorek, edukatorów i edukatorek.

Do udziału w badaniu organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zajmujące się szeroko rozumianą edukacją kulturalną (edukacja artystyczna, czytelnicza, historyczna, muzealna,
jak również działania o charakterze popularyzacyjnym, budowania lokalnych wspólnot czy prowadzonych na rzecz podtrzymywania tradycji) zarówno animatorów i animatorki, jak i nauczycieli i nauczycielki.
Ankieta uruchomi się po kliknięciu w poniższy link: http://mlodzi-lubia-kulture.badanie.net/ Odpowiedzi zbierane są do końca czerwca 2016 r. W razie pytań lub problemów technicznych kontakt pod adresem:

źródło: lublin.eu
data publikacji: 2016-06-14
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!