Łódź. Szkolenia w projekcie "Nakręć się na wolontariat"
autor(ka): Maja Dziechciaruk
Biuro Wolontariatu Caritas Archidiecezji Łódzkiej zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „Nakręć się na wolontariat”, współfinansowanego ze środków krajowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Weź udział w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach oraz działaniach integracyjno-szkoleniowych, które będą odbywały się do grudnia 2016 w Łodzi.

Biuro Wolontariatu Caritas Archidiecezji Łódzkiej realizuje projekt „Nakręć się na wolontariat”, współfinansowany ze środków krajowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którym wolontariat jest bliski, do udziału w ww. projekcie. Zależy nam przede wszystkim, by rozwinąć i wzmocnić potencjał 80 obecnych i przyszłych wolontariuszy łódzkiej Caritas. W ramach projektu zostaną zrealizowane między innymi następujące działania:

warsztaty: „Wolontariusz – bohater dnia codziennego”, „Lider wolontariatu”;
szkolenia: „Opieka nad osobą starszą i z niepełnosprawnością”;
działania integracyjno - formacyjne (np. wyjazd formacyjny, Dzień Wolontariusza, wizyty studyjne)

Projekt adresowany jest do przedstawicieli Parafialnych Zespołów Caritas, opiekunów Szkolnych Kół oraz do każdego, kto chciałby „nakręcić się” i poznać tajemnicę – jak działać.

Rekrutacja oraz szczegółowe informacje dostępne są w Biurze Wolontariatu Caritas Archidiecezji Łódzkiej, ul. Piotrkowska 85, Łódź, tel. 42 632 24 20, e – mail:

miejsce: Piotrkowska 85, 90-423 Łódź, woj. łódzkie
organizator: Caritas Archidiecezji Łódzkiej Organizacja Pożytku Publicznego
adres: Gdańska 111, 90-507 Łódź, woj. łódzkie
tel.: 42 639 95 81, faks: 42 639 95 80
e-mail: caritas@toya.net.pl
www: http://caritas@toya.net.pl 
źródło: Caritas Archidiecezji Łódzkiej
data publikacji: 2016-06-13
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!