Łódź. Bezpłatne szkolenie dla wolontariuszy
autor(ka): Magdalena Korczyk - Waszak
Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko" zaprasza na bezpłatne szkolenie „Wolontariat w pierwszych krokach", które odbędzie się 25 maja 2016 w Łodzi, w godz. 16.00 - 20.00. Szkolenie dedykowane osobom, które chciałyby zostać wolontariuszami oraz podejmować wielokierunkowe działania na terenie miasta Łodzi.

Szkolenie odbędzie się w Łodzi przy ul. Próchnika 7 (piętro 1).

Skierowane jest przede wszystkim do osób lubiących pomagać innym, wspierać niekomercyjne działania na rzecz Łodzi i zainteresowanych współpracą z organizacjami. Warsztat inspiruje i motywuje do kreowania pozytywnej postawy wolontariusza, jako osoby zaangażowanej w sprawy lokalne i otwartej na zdobywanie nowych doświadczeń.

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą:

CZAS I MIEJSCE ZAJĘĆ

Szkolenie odbędzie się w dn. 25.05.2016 r. w godz. 16.00-20.00 (z przerwą kawową).

Zajęcia odbywają się w siedzibie Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Próchnika 7, wejście od ulicy /piętro 1/ w Łodzi (centrum miasta).

WARUNKI UCZESTNICTWA

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 16.05.2016 na adres:

Ze szkolenia mogą skorzystać osoby zamieszkałe na terenie miasta Łodzi lub planujące realizować działania we współpracy z placówkami mającymi swoją siedzibę w Łodzi.

Liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy w w załączniku

Zadanie "Promocja i organizacja wolontariatu w mieście Łodzi" - Łódzkie Centrum Wolontariatu jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

miejsce: ul. Próchnika 7, wejście od ulicy, 1 piętro, 90-408 Łódź, woj. łódzkie
organizator: Regionalne Centrum Wolontariatu "CENTERKO"
adres: ul. Próchnika 7, 1 piętro, 90-408 Łódź, woj. łódzkie
e-mail: magda@centerko.org

data publikacji: 2016-04-25
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!