X Jubileuszowa edycja Akcji Akacja i Akcji Dąb! Nabór do 20 maja 2016 r.
autor(ka): Anna Bogucka
Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych po raz dziesiąty uhonoruje aktywnych działaczy społecznych z Dolnego Śląska. Drzewka Akacji i Dębu czekają na Niezwykłych Dolnoślązaków. Kandydatury można zgłaszać do 20 maja 2016 r.

Idea konkursu pozostaje niezmienna od 10 lat, wciąż poszukujemy pełnych inwencji kobiet i mężczyzn, którzy zmieniają nasz świat. Akcja promuje i nagradza osoby, które w wyjątkowy sposób działają na rzecz innych osób i swojego najbliższego otoczenia. W ten sposób pokazujemy, jak wielu wspaniałych mieszkańców Dolnego Śląska angażuje się w pracę społeczną, wspólnie budując lepsze jutro.

Jeżeli znasz kogoś wyjątkowego nie czekaj i zgłoś kandydaturę do naszego konkursu!

Krok 1. Dla kogo jest ta nagroda?

Dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, którzy:

Krok 2. Kto i jak może zgłaszać kandydatów?

Każdy, kto zna osoby, których działalność odpowiada wyżej wymienionym warunkom może zgłosić swoich kandydatów listownie, mailowo lub faksem wypełniając formularz zgłoszeniowy, w którym należy krótko opisać, dlaczego zgłaszana osoba zasługuje na zwycięstwo w konkursie Akcja Akacja i Akcja Dąb – Niezwykli Dolnoślązacy 2016. Zapoznaj się z:

Krok 3. Co, gdzie i kiedy? Czyli kalendarium konkursu:

Organizator i patronaty:

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, która zrzesza i reprezentuje ponad 180 dolnośląskich organizacji pozarządowych.

Patronat Honorowy Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Patronat Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu

Opieka Medialna TVP 3 Wrocław

Patronat Medialny 30 minut

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z koordynatorką konkursu Anną Bogucką pod nr telefonu: (71) 793 23 24 lub mailowo:

organizator: Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych
adres: Nabycińska 19 lok. 409, 53-677 Wrocław, woj. dolnośląskie
tel.: 71 793 23 24, faks: 71 793 23 24
e-mail: dfop@dfop.org.pl
www: http://www.dfop.org.pl 
źródło: Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarzadowych
data publikacji: 2016-05-04
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!