Warszawa. Nabór na kurs "Przepis na wolontariat"
autor(ka): opr. MM, ngo.pl
Organizatorzy zapraszają na bezpłatny kurs "Przepis na wolontariat", który rozpocznie się 15 lutego 2016 r. w Warszawie. Program szkoleniowy adresowany jest do pracowników instytucji kultury, którzy odpowiadają lub będą odpowiadać za obszary związane ze współpracą z wolontariuszami.

Nabór prowadzimy do 5 lutego br.

Formularz zgłoszenia należy przesłać w formie elektronicznej.

Kurs obejmuje cykl sześciu spotkań podczas których uczestnicy dowiedzą się krok po kroku jak zorganizować i jak poprowadzić projekt wolontariatu w swojej instytucji.

Dostrzegając ogromny potencjał wolontariatu oraz jego wpływ na społeczny rozwój instytucji kultury proponujemy cykl spotkań, z których każde będzie prowadzone przez praktyków i zarazem ekspertów w dziedzinach korespondujących z wolontariatem.

W ramach kursu odbędą się:

Całość kursu będzie prowadzona metodą projektową.

Organizatorami są: Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie, Narodowe Centrum Kultury, Akademia im. Leona Koźmińskiego, Microsoft Polska oraz Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowym.

Wypełnij formularz zgłoszenia na szkolenie​!

Program szkolenia, regulamin konkursu, terminy spotkań oraz wszystkie pozostałe informacje o projekcie znajdują się na www.nck.pl/kurs​

źródło: Narodowe Centrum Kultury
data publikacji: 2016-01-26
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!