Nabór wolontariuszy Nieprzetartego Szlaku
autor(ka): AK, lublin.ngo.pl
Nieprzetarty Szlak zaprasza wszystkich chętnych do włączenia się w jego działania i pomoc w organizacji wydarzeń artystyczno-kulturalnych!

Już w listopadzie można pomóc w przygotowaniach i organizacji 18. Spotkań z Piosenką – corocznego Przeglądu Piosenki Osób Niepełnosprawnych.

Aby zgłosić się do wolontariatu wystarczy uzupełnić i przesłać poniższy formularz: https://docs.google.com/forms/d/1RaRtCgxFGz7OPSVRHeueSnBEJxIIIwAt0alWZfumOO8/viewform

WIĘCEJ O WOLONTARIACIE:
KIM JESTEŚMY?
Nieprzetarty Szlak to międzynarodowy ruch, który od ponad 25 lat organizuje imprezy artystyczne z udziałem niepełnosprawnych artystów z Polski i zagranicy. Główną imprezą są coroczne Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku (SANS) – Międzynarodowy Przegląd Teatrów Osób Niepełnosprawnych. Imprezą rozpoczynającą dany Cykl są odbywające się jesienią Spotkania z Piosenką – Przegląd Piosenki (27-28.11.2015).
KOGO SZUKAMY?
Osób w każdym wieku, które swój wolny czas chcą poświęcić na tworzenie wyjątkowego wydarzenia na kulturalnej mapie Lublina. Jeśli chcesz się rozwijać, poznawać nowych ludzi, dzielić swoją pasją do działania z innymi – czekamy właśnie na Ciebie. Szukamy osób otwartych na działanie. :) Mile widziana dyspozycyjność w dniach 27-28.11.2015 czyli podczas tegorocznych Spotkań z Piosenką.
ZAKRES ZADAŃ:
W ramach Wolontariatu NS funkcjonują poszczególne grupy zajmujące się oddzielnymi zadaniami, takie jak: grupa Informacji, Piloci, Animacja, grupa Promocji, Kawiarenki, Techniczna, Ochrony, Fotograficzna. Więcej informacji o poszczególnych grupach znajduje się na stronie: http://nieprzetartyszlak.eu/wolontariusze
RAMY CZASOWE: Cykl Nieprzetartego Szlaku rozpoczynają Spotkania z Piosenką – 27-28.11.2015 Przegląd teatralny – Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku – 22-24.04.2016

OFERUJEMY: Umowę wolontariacką, zaświadczenie o odbytym wolontariacie i szerokie doświadczenie (związane m. in. z organizacją imprez kulturalno-artystycznych). Dodatkowo gwarantujemy niezapomniane wspomnienia i dobrą zabawę.

Zgłoszenia do 20 listopada.

organizator: Fundacja Nieprzetarty Szlak
adres: Warszawa, woj. mazowieckie
źródło: http://www.lublin.eu/kultura
data publikacji: 2015-10-30
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!