Wolontariat. Lubię. Działam – zaproszenie do wspólnego bycia dla innych
autor(ka): AK, lublin.ngo.pl
„Wolontariat. Lubię. Działam” – pod takim hasłem rusza jesienna rekrutacja do programów Centrum Wolontariatu w Lublinie. Można dołączyć do kilkusetosobowej społeczności „ochotników miłości bliźniego” i pomóc potrzebującym w różnych obszarach życia społecznego.

Spotkania informacyjne (do wyboru) odbędą się w dniach 7 (środa) i 8 (czwartek) oraz 12 (poniedziałek) i 13 (wtorek) października o godzinie 20:00 w Auli Wydziału Politologii UMCS, Plac Litewski 3.

Chętni do dzielenia się swoim czasem i umiejętnościami mogą zaangażować się w pomoc dzieciom z zaniedbanych dzielnic, pacjentom szpitali, więźniom, bezdomnym czy uchodźcom. Centrum Wolontariatu prowadzi także nabór do międzynarodowej grupy Omnes Gentes. Wolontariusze to ludzie w różnym wieku: uczniowie, studenci, osoby pracujące, emeryci. Spotykają się podczas działań wolontariackich, ale także na wspólnym świętowaniu, wyjściach do pubu czy wyjazdach za miasto.

organizator: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu
adres: Jezuicka 4, 20-113 Lublin, woj. lubelskie
tel.: 81 534 26 52, faks: 81 532 45 45
www: http://wolontariat.org.pl/lublin 
źródło: Centrum Wolontariatu w Lublinie
data publikacji: 2015-10-07
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!