Łódź. Szkolenie dla wolontariuszy
autor(ka): Mariusz Kołodziejski
Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Łódzkiego zaprasza na bezpłatne szkolenie I stopnia pt. „Wolontariat w pierwszych krokach” dla przyszłych wolontariuszy. Ostatnia edycja w ramach projektu odbędzie się w terminie 3-4 października 2015 r. w Łodzi.

Oferujemy dwudniowe szkolenie z pełnym wyżywieniem. Dla osób spoza Łodzi zapewniamy nocleg i zwrot kosztów dojazdu!

Szkolenie dedykowane osobom, które chciałyby zostać wolontariuszami oraz podejmować wielokierunkowe działania społeczne na terenie woj. łódzkiego. Skierowane jest przede wszystkim do osób lubiącym pomagać innym, wspierać niekomercyjne działania na rzecz innych i zainteresowanych działaniami na rzecz organizacji. Warsztat inspiruje i motywuje do kreowania pozytywnej postawy wolontariusza, jako osoby zaangażowanej w sprawy lokalne i otwartej na zdobywanie nowych doświadczeń.

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą:

CZAS I MIEJSCE ZAJĘĆ

Szkolenie odbędzie się w dn. 03.-04.10.2015 r. (12 h) w Radzie Organizacji Pozarządowych Województwa Łódzkiego w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 51.

WARUNKI UCZESTNICTWA

Warunkiem uczestnictwa jest mailowe lub telefoniczne potwierdzenie udziału do dn. 30.09.2015 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na adres:, tel.: 695 307 847

Szczegółowy opis szkolenia oraz zasady uczestnictwa znajduje się w załączeniu.

miejsce: Wólczańska 51, 90-608 Łódź, woj. łódzkie
organizator: Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Łódzkiego
adres: Wólczańska 51, 90-608 Łódź, woj. łódzkie
tel.: 695307847, e-mail: rada@rada-lodzkie.org.pl
www: http://www.rada-lodzkie.org.pl 

data publikacji: 2015-09-24
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!