Wrocławskie Targi Wolontariatu 2015
autor(ka): Radosław Bednarski (RCWIP) (red. dolnoslaskie.ngo.pl)
Partnerstwo na rzecz Promocji i Rozwoju Wolontariatu na Dolnym Śląsku "Razem dla Wolontariatu" oraz Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin” zapraszają do udziału w kolejnej edycji Wrocławskich Targów Wolontariatu, które odbędą się 16 października 2015 r. Już po raz trzeci wrocławskie organizacje pozarządowe i instytucje publiczne przedstawią swe propozycje współpracy kandydatom na wolontariuszy.

W tym roku do grona wystawców dołączą nowe podmioty, w tym korporacje i szkoły. Przestrzeń targową zapewni Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin”.

Targi są doskonałą okazją do promowania realizowanych inicjatyw wolontariackich, rekrutacji wolontariuszy, wymiany doświadczeń, a także nawiązywania wzajemnej współpracy. Przewidujemy liczne uczestnictwo młodzieży szkolnej, studenckiej, wolontariatu pracowniczego oraz seniorów zainteresowanych włączeniem się w działania społeczne.

Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem. Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie elektronicznej na załączonym formularzu na adres: do dnia 2 października 2015 r.

Przedstawicieli podmiotów zainteresowanych przygotowaniem indywidualnych form promocji (np. warsztaty, pokazy, prezentacje, wystawy, happeningi, itp.) zapraszamy na Spotkanie Programowe, które odbędzie się 23 września 2015 r. w godz. 11.00 – 13.00 w Krzywym Kominie. Podczas Spotkania Programowego zostanie rozplanowana przestrzeń, ustalony harmonogram Targów oraz przygotowana treść materiałów promocyjnych. Prosimy o przygotowanie Państwa propozycji i ewentualnych potrzeb z nimi związanych.

Informacji nt. udziału w Targach udziela Jacek Bednarek, tel. 695 599 468.

źródło: Dolnośląski Festiwal Wolontariatu
data publikacji: 2015-09-23
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!