DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Łodzi

5 grudnia w Pałacu Młodzieży w Łodzi odbędzie się impreza integracyjna dla wolontariuszy z łódzkich organizacji pozarządowych.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Magdalena Korczyk

2001-11-14, 11.00
5 grudnia w Pałacu Młodzieży (ul. Wyszyńskiego 86) w Łodzi odbędzie się impreza integracyjna dla wolontariuszy z łódzkich organizacji pozarządowych. Mile widziani będą zarówno początkujący, jak i zaawansowani ochotnicy. Przygotowano dla nich atrakcje - gry, zabawy, konkursy i poczęstunek przy muzyce.

Natomiast 7 grudnia w Dużej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi odbędzie się uroczystość, podczas której zostaną wręczone nagrody dla laureatów lokalnej edycji konkursu Wolontariat - nowe spojrzenie na pracę społeczną. Powołana zostanie również Społeczna Rada Konsultacyjna przy Wiceprezydencie Miasta Łodzi i przeprowadzony będzie panel na temat współczesnego wolontariatu.

Głównym organizatorem tych wydarzeń jest Regionalne Centrum Wolontariatu. Do współpracy zaangażował się Urząd Miasta Łodzi - Pełnomocnik Prezydenta ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz łódzkie instytucje i organizacje pozarządowe.
miejsce: Łódź
data wydarzenia: od 2001-12-05 do 2001-12-07
organizator: Regionalne Centrum Wolontariatu
adres: Skarbowa 28 Łódź, 91-473 ,
tel.: (42) 655 06 11, 655 04 66, faks: (42) 655 06 11
e-mail: lodz@wolontariat.org.pl
www: www.wolontariat.org.pl/lodz 
źródło: RCW
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.