DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Dzieci - Dzieciom

Pod hasłem Dzieci - Dzieciom w sobotę 10 listopada w biurowcu Atrium w Warszawie odbędzie się dobroczynna impreza na rzecz Domu Dziecka w Sieborowicach.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): FIPress

2001-11-07, 09.14
W sobotę 10 listopada o godz. 11.30 w Atrium przy Alei Jana Pawła II 23 odbędzie się dobroczynna impreza na rzecz Domu Dziecka w Sieborowicach. Przeprowadzona zostanie aukcja rysunków dziecięcych, będzie poczęstunek i niespodzianki.

Impreza została zorganizowana przez firmy mieszczące się w Atrium właściwie bez finansowego wsparcia. Każda z firm przekazała materiały, gadżety, pracę, możliwości i czas, żeby jak najmniejszym kosztem zrobić jak najwięcej.

To pierwsza taka wspólna akcja w Atrium. Jej organizatorom przyświeca idea skupienia firm wokół wspólnego dobroczynnego celu, stworzenie społeczności lokalnej wielkiego biurowca, która oprócz zwykłej codziennej pracy i biznesu może zrobić coś dobrego dla innych. Akcja ta ma szczególne znaczenie w 2001 roku - Światowym Roku Wolontariatu.
miejsce: Warszawa
data wydarzenia: do 2001-11-10
źródło: Agencja Informacyjna FIPress
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.