DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Gazeta o wolontariacie

Do 12 listopada można nadsyłać oferty pracy dla wolontariuszy, które ukażą się 3 grudnia w specjalnym dodatku Gazety Wyborczej.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): FIPress

2001-11-08, 13.11
Studenckie Centrum Wolontariatu, Stowarzyszenie KLON/JAWOR oraz Sieć Centrów Wolontariatu stworzyły projekt poszerzenia systemu kojarzenia wolontariuszy z organizacjami i instytucjami.

W dniu 3 grudnia 2001, w każdym z dodatków lokalnych „Gazety Wyborczej”, ukaże się około 100 ofert pracy dla wolontariuszy. Publikacja ogłoszeń ma na celu popularyzację idei wolontariatu w różnorodnych formach i dziedzinach. Dla organizacji i instytucji będzie to okazja nie tylko do pozyskania wolontariuszy, ale także promowania swej działalności.

Ogłoszenia zostaną wydrukowane w formie samodzielnej wkładki do „Gazety Wyborczej”. Wszystkie ogłoszenia znajdą się również w internetowej bazie danych na stronie www.wolontariat.ngo.pl, gdzie możliwa będzie ich bezpośrednia aktualizacja.

Aby zamieścić swą ofertę pracy dla wolontariuszy należy wypełnić załączony formularz. Formularz zostanie również wydrukowany w dodatku "Gazeta Praca" w poniedziałek 5 listopada. Na jego podstawie zostanie sformułowane ogłoszenie.

Formularz z ofertą pracy należy odesłać w ciągu tygodnia:
- faxem: (22) 828 91 29,
- mailem: ,
- pocztą na adres podany niżej,
- lub wypełnienie go przez Internet na stronie www.wolontariat.ngo.pl.

Ostateczny termin nadsyłania formularzy mija 12 listopada 2001.

Informacje o tym, jak pracować z wolontariuszem znaleźć można w Internecie – www.wolontariat.ngo.pl lub www.wolontariat.org.pl i w Sieci Centrów Wolontariatu.

Wszelkie pytania można kierować na
  • ogólnopolski numer infolinii organizacji pozarządowych: 0 801 646 719 (35 gr/min),
  • fax: (22) 828 91 29,
  • e-mail:
  • lub na adres zwykły: Marcin Dadel, Stowarzyszenie Klon/Jawor, ul. Szpitalna 5/5, 00-031 Warszawa, z dopiskiem WOLONTARIAT.


  • Osoby odpowiedzialne za realizację projektu: Katarzyna Zacharska, Marcin Dadel.
data wydarzenia: do 2001-11-12
organizator: Stowarzyszenie Klon/Jawor - Marcin Dadel
adres: Szpitalna 5/5 Warszawa, 00-031 ,
źródło: KLON/JAWOR
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.