DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Młodzież w organizacjach a wolontariat

Na seminarium w Gdańsku zostaną ogłoszeni laureaci lokalnej edycji konkursu 'Wolontariat - nowe spojrzenie na pracę społeczną'. Zaprezentowane zostaną także organizacje działające na rzecz dzieci.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Beata Klein

2001-10-02, 14.40
Centrum Wolontariatu w Gdańsku we współpracy z Regionalnym Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych organizuje 4 października seminarium pn. Młodzież w organizacjach a wolontariat.

W pierwszej części spotkania odbędzie się uroczyste wręczenie wyróżnień laureatom lokalnego etapu konkursu 'Wolontariat - nowe spojrzenie na pracę społeczną' przebiegającego w województwie pomorskim jako specjalna edycja Wyróżnienia 'Niestrudzeni 2001'. (Więcej o konkursie.)
Honorowy patronat nad konkursem zorganizowanym w ramach obchodów Światowego Roku Wolontariatu sprawuje Stały Koordynator Narodów Zjednoczonych w Polsce Pan Marc Destanne de Bernis. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Dziennik Bałtycki.

W drugiej części spotkania przewidziana jest prezentacja czołowych polskich organizacji wspierających inicjatywy na rzecz dzieci i młodzieży. Omówione zostaną aktualnie realizowane ścieżki programowe oraz możliwości finansowania działań sektora pozarządowego ze szczególnym uwzględnieniem wolontariatu.

Seminarium odbędzie się w czwartek, 4 października 2001 roku o godz. 12.00 w sali obrad Rady Miasta Gdańska przy ul. Wały Jagiellońskie 1 w Gdańsku.
data wydarzenia: od 2001-10-04
organizator: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Gdańsku i Fundacja Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych
adres: Al. Zwycięstwa 51 Gdańsk, 80-207 ,
tel.: (58) 344 40 39, faks: (58) 344 40 39
e-mail: gdansk@wolontariat.org.pl
www: www.wolontariat.org.pl 
źródło: Centrum Wolontariatu w Gdańsku oraz RCI i WOP
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.